Skup starej biżuterii

Zapraszamy Państwa do naszej pracowni Jubiler – Lombard gdzie nasi doświadczeni Jubilerzy oferują profesjonalną darmowa wycenę wyrobów jubilerskich i atrakcyjne ceny skupu starej, antycznej biżuterii z brylantami lub innymi kamieniami szlachetnymi w platynie, złocie i srebrze.

Skupujemy stare – antyczne wyroby jubilerskie z platyny, złota, srebra również uszkodzone, zniszczone oraz kamienie szlachetne znajdujące się w starej biżuterii, skupujemy również srebrne antyczne wyroby jubilerskie znanych Polskich wytwórni jak Orno, Warmet itp.

Jeżeli są Państwo w posiadaniu starej, antycznej biżuterii z kamieniami szlachetnymi brylanty, szafiry, rubiny również tej uszkodzonej, zniszczonej i nie znają Państwo jej wartości lub nie wiedzą Państwo z jakiego metalu jest wykonana lub jakimi kamieniami jest obsadzona to warto przyjechać do naszego lokalu w Warszawie a nasi jubilerzy wycenią wyrób na miejscu i zaproponują cenę zakupu.

Bezpłatna wycena

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży jubilerskiej, które zdobywaliśmy latami. U nas otrzymują Państwo wycenę w ciągu 5 minut i natychmiastową wypłatę gotówki.

Można również nam przesłać zdjęcia, a my zaproponujemy cenę zakupu.

DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJECHAĆ

Płacimy gotówką od ręki, u nas nie czekasz na pieniądze

Płacimy gotówką od ręki, u nas nie czekasz na pieniądze

Wycenę otrzymujesz w ciągu 5 minut

Wycenę otrzymujesz w ciągu 5 minut

Za naszą wycenę nic nie płacisz

Za naszą wycenę nic nie płacisz

Zawsze oferujemy najlepsze ceny skupu

Zawsze oferujemy najlepsze ceny skupu

Bezpłatne wyceny

ilość bezpłatnych wycen

15 lat na rynku jubilerskim

lat na rynku jubilerskim

Zrealizowane transakcje

zrealizowanych transakcji

Call Now Button